0845240014-18-V9-D MOLEX
  • More about 0845240014-18-V9-D MOLEX
    0845240014-18-V9-D MOLEX
    0845240014-18-V9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0845240014-18-V9-D is described as 18" PRE-CRIMP A1857/19 VIOLET. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED