0845240014-18-G9-D MOLEX
  • More about 0845240014-18-G9-D MOLEX
    0845240014-18-G9-D MOLEX
    0845240014-18-G9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0845240014-18-G9-D is described as 18" PRE-CRIMP A1857/19 GREEN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM