0845240014-12-L7-D MOLEX
  • More about 0845240014-12-L7-D MOLEX
    0845240014-12-L7-D MOLEX
    0845240014-12-L7-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0845240014-12-L7-D is described as 12" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK