0845240014-10-A7-D MOLEX
  • More about 0845240014-10-A7-D MOLEX
    0845240014-10-A7-D MOLEX
    0845240014-10-A7-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0845240014-10-A7-D is described as 10" PRE-CRIMP A1858/19 ORANGE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"