0503948051-02-B6-D MOLEX
  • More about 0503948051-02-B6-D MOLEX
    0503948051-02-B6-D MOLEX
    0503948051-02-B6-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0503948051-02-B6-D is described as 2" PRE-CRIMP 3049 BLACK. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by MOLEX
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
    Bud Industries
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"