0430310002-10-G2 MOLEX
  • More about 0430310002-10-G2 MOLEX
    0430310002-10-G2 MOLEX
    0430310002-10-G2 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0430310002-10-G2 is described as 10" PRE-CRIMP A2016G GREEN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK