0430300004-12-N8 MOLEX
  • More about 0430300004-12-N8 MOLEX
    0430300004-12-N8 MOLEX
    0430300004-12-N8 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0430300004-12-N8 is described as 12" PRE-CRIMP 3048 BROWN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK