0430300004-10-G1 MOLEX
  • More about 0430300004-10-G1 MOLEX
    0430300004-10-G1 MOLEX
    0430300004-10-G1 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0430300004-10-G1 is described as 10" PRE-CRIMP 3047 GREEN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"