0430300001-10-R0 MOLEX
  • More about 0430300001-10-R0 MOLEX
    0430300001-10-R0 MOLEX
    0430300001-10-R0 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0430300001-10-R0 is described as 10" PRE-CRIMP A2040R RED. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM