0039000428-12-N9 MOLEX
  • More about 0039000428-12-N9 MOLEX
    0039000428-12-N9 MOLEX
    0039000428-12-N9 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000428-12-N9 is described as 12" PRE-CRIMP A2064 BROWN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT