0039000219-12-Y9-D MOLEX
  • More about 0039000219-12-Y9-D MOLEX
    0039000219-12-Y9-D MOLEX
    0039000219-12-Y9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000219-12-Y9-D is described as 12" PRE-CRIMP A2064 YELLOW. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM