0039000219-12-W9-D MOLEX
  • More about 0039000219-12-W9-D MOLEX
    0039000219-12-W9-D MOLEX
    0039000219-12-W9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000219-12-W9-D is described as 12" PRE-CRIMP A2064 WHITE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"