0039000219-12-L9-D MOLEX
  • More about 0039000219-12-L9-D MOLEX
    0039000219-12-L9-D MOLEX
    0039000219-12-L9-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000219-12-L9-D is described as 12" PRE-CRIMP A2064 BLUE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM