0039000059-12-N4-D MOLEX
  • More about 0039000059-12-N4-D MOLEX
    0039000059-12-N4-D MOLEX
    0039000059-12-N4-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000059-12-N4-D is described as 12" PRE-CRIMP A2015 BROWN. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH