0039000040-11-V4 MOLEX
  • More about 0039000040-11-V4 MOLEX
    0039000040-11-V4 MOLEX
    0039000040-11-V4 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000040-11-V4 is described as 11" PRE-CRIMP A2015 VIOLET. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT