0039000040-11-A2 MOLEX
  • More about 0039000040-11-A2 MOLEX
    0039000040-11-A2 MOLEX
    0039000040-11-A2 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000040-11-A2 is described as 11" PRE-CRIMP A2016 ORANGE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/245MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/235 MM
    View
    SUBRACK EASY 3U/84HP/235MM
    SUBRACK EASY 3U/84HP/175MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    Vector
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM