0039000038-12-Y0 MOLEX
  • More about 0039000038-12-Y0 MOLEX
    0039000038-12-Y0 MOLEX
    0039000038-12-Y0 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000038-12-Y0 is described as 12" PRE-CRIMP A2040 YELLOW. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK