0039000038-12-B0 MOLEX
  • More about 0039000038-12-B0 MOLEX
    0039000038-12-B0 MOLEX
    0039000038-12-B0 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000038-12-B0 is described as 12" PRE-CRIMP A2040 BLACK. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"