0039000038-12-A0 MOLEX
  • More about 0039000038-12-A0 MOLEX
    0039000038-12-A0 MOLEX
    0039000038-12-A0 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000038-12-A0 is described as 12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"