0039000038-10-L2 MOLEX
  • More about 0039000038-10-L2 MOLEX
    0039000038-10-L2 MOLEX
    0039000038-10-L2 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000038-10-L2 is described as 10" PRE-CRIMP A2016 BLUE. Perfect Parts is a supplier of and other .
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM