0039000038-10-A4 MOLEX
  • More about 0039000038-10-A4 MOLEX
    0039000038-10-A4 MOLEX
    0039000038-10-A4 is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0039000038-10-A4 is described as 10" PRE-CRIMP A2015 ORANGE. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by MOLEX
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK ASSEMBLY EIA 3UX19X9
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD RACK 19X3UX9 5 SLOT
    View
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH