0008500113-12-W4-D MOLEX
  • More about 0008500113-12-W4-D MOLEX
    0008500113-12-W4-D MOLEX
    0008500113-12-W4-D is manufactured by MOLEX and is categorized in the Pre-Crimped Leads & Jumper Wires category. 0008500113-12-W4-D is described as 12" PRE-CRIMP A2015 WHITE. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by MOLEX
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH