MAPM-020512-040C00 M/A-Com
  • Part Number: MAPM-020512-040C00
  • Manufacturer Name: M/A-Com
  • Description: MODULE HYBRID 20-512MHZ 40W CW
  • Category: RF Amplifiers
  • Status:
  • More about MAPM-020512-040C00 M/A-Com
    MAPM-020512-040C00 M/A-Com
    MAPM-020512-040C00 is manufactured by M/A-Com and is categorized in the RF Amplifiers category. MAPM-020512-040C00 is described as MODULE HYBRID 20-512MHZ 40W CW. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by M/A-Com
    ---> RF Amplifiers from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Amplifiers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL