MAPM-020512-010C00 M/A-Com
  • Part Number: MAPM-020512-010C00
  • Manufacturer Name: M/A-Com
  • Description: MODULE HYBRID 20-512MHZ 10W CW
  • Category: RF Amplifiers
  • Status:
  • More about MAPM-020512-010C00 M/A-Com
    MAPM-020512-010C00 M/A-Com
    MAPM-020512-010C00 is manufactured by M/A-Com and is categorized in the RF Amplifiers category. MAPM-020512-010C00 is described as MODULE HYBRID 20-512MHZ 10W CW. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by M/A-Com
    ---> RF Amplifiers from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Amplifiers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM