MAMG-000912-090PSM M/A-Com
  • Part Number: MAMG-000912-090PSM
  • Manufacturer Name: M/A-Com
  • Description: TRANSISTOR GAN 90W 960-1215MHZ
  • Category: RF Amplifiers
  • Status:
  • More about MAMG-000912-090PSM M/A-Com
    MAMG-000912-090PSM M/A-Com
    MAMG-000912-090PSM is manufactured by M/A-Com and is categorized in the RF Amplifiers category. MAMG-000912-090PSM is described as TRANSISTOR GAN 90W 960-1215MHZ. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by M/A-Com
    ---> RF Amplifiers from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Amplifiers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH