MAAD-011021-TR0500 M/A-Com
  • Part Number: MAAD-011021-TR0500
  • Manufacturer Name: M/A-Com
  • Description: DIGITAL ATTENUATOR 30GHZ 16PQFN
  • Category: Attenuators
  • Status:
  • More about MAAD-011021-TR0500 M/A-Com
    MAAD-011021-TR0500 M/A-Com
    MAAD-011021-TR0500 is manufactured by M/A-Com and is categorized in the Attenuators category. MAAD-011021-TR0500 is described as DIGITAL ATTENUATOR 30GHZ 16PQFN. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by M/A-Com
    ---> Attenuators from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  Attenuators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM