CXM-9-30-80-36-AA12-F3-3 Luminus Devices
  • More about CXM-9-30-80-36-AA12-F3-3 Luminus Devices
    ---> Other parts by Luminus Devices
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A