CHM-9-40-80-36-XH00-F2-3 Luminus Devices
  • More about CHM-9-40-80-36-XH00-F2-3 Luminus Devices
    CHM-9-40-80-36-XH00-F2-3 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-40-80-36-XH00-F2-3 is described as LED COB 4000K 80CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA