CHM-9-35-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
  • More about CHM-9-35-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
    CHM-9-35-95-36-XH00-F2-2 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-35-95-36-XH00-F2-2 is described as LED COB 3500K 95CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE