CHM-9-30-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
  • More about CHM-9-30-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
    CHM-9-30-95-36-XH00-F2-2 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-30-95-36-XH00-F2-2 is described as LED COB 3000K 95CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM