CHM-9-30-90-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
  • More about CHM-9-30-90-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
    CHM-9-30-90-36-XH00-F2-2 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-30-90-36-XH00-F2-2 is described as LED COB 3000K 90CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA