CHM-9-27-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
  • More about CHM-9-27-95-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
    CHM-9-27-95-36-XH00-F2-2 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-27-95-36-XH00-F2-2 is described as LED COB 2700K 95CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE