CHM-9-27-90-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
  • More about CHM-9-27-90-36-XH00-F2-2 Luminus Devices
    CHM-9-27-90-36-XH00-F2-2 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. CHM-9-27-90-36-XH00-F2-2 is described as LED COB 2700K 90CRI 36V SMD. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Luminus Devices
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM