CBM-120-UV-C31-I380-21 Luminus Devices
  • More about CBM-120-UV-C31-I380-21 Luminus Devices
    CBM-120-UV-C31-I380-21 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. CBM-120-UV-C31-I380-21 is described as EMITTER UV 387NM 30A MODULE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A