CBM-120-UV-C14-FA365-21 Luminus Devices
  • More about CBM-120-UV-C14-FA365-21 Luminus Devices
    CBM-120-UV-C14-FA365-21 is manufactured by Luminus Devices and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. CBM-120-UV-C14-FA365-21 is described as EMITTER UV 387NM 30A MODULE. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Luminus Devices
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS