LXML-PR01-0425 Lumileds
  • Part Number: LXML-PR01-0425
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: Luxeon REBEL LED, Royal Blue, 425mW min
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LXML-PR01-0425 Lumileds
    LXML-PR01-0425 Lumileds
    LXML-PR01-0425 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. LXML-PR01-0425 is described as Luxeon REBEL LED, Royal Blue, 425mW min. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK