LXAC-PW30 Lumileds
  • Part Number: LXAC-PW30
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: LXAC-PW30, LUXEON H Series White LED, 3000K, 3-Pin, Round Lens SMD package
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about LXAC-PW30 Lumileds
    LXAC-PW30 Lumileds
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK