LHUV-0385-0300 Lumileds
  • More about LHUV-0385-0300 Lumileds
    LHUV-0385-0300 Lumileds
    LHUV-0385-0300 is manufactured by Lumileds and is categorized in the Infrared/UV/Visible Emitters category. LHUV-0385-0300 is described as EMITTER UV 390NM 1A WFDFN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> Infrared/UV/Visible Emitters from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Infrared/UV/Visible Emitters
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK