L152-5770502400000 Lumileds
  • Part Number: L152-5770502400000
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: WARM-WHITE 70 CRI 24V
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about L152-5770502400000 Lumileds
    L152-5770502400000 Lumileds
    L152-5770502400000 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. L152-5770502400000 is described as WARM-WHITE 70 CRI 24V. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Description
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC