L152-4090502400000 Lumileds
  • Part Number: L152-4090502400000
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: WARM-WHITE 90 CRI 24V
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about L152-4090502400000 Lumileds
    L152-4090502400000 Lumileds
    L152-4090502400000 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. L152-4090502400000 is described as WARM-WHITE 90 CRI 24V. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK