L152-3090502400000 Lumileds
  • Part Number: L152-3090502400000
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: WARM-WHITE 90 CRI 24V
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about L152-3090502400000 Lumileds
    L152-3090502400000 Lumileds
    L152-3090502400000 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. L152-3090502400000 is described as WARM-WHITE 90 CRI 24V. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V