L152-2790502400000 Lumileds
  • Part Number: L152-2790502400000
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: WARM-WHITE 90 CRI 24V
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about L152-2790502400000 Lumileds
    L152-2790502400000 Lumileds
    L152-2790502400000 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. L152-2790502400000 is described as WARM-WHITE 90 CRI 24V. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA