L128-4080CA3500001 Lumileds
  • Part Number: L128-4080CA3500001
  • Manufacturer Name: Lumileds
  • Description: LUXEON 2835C 3V 4000K 80CRI
  • Category: General LEDs
  • Status:
  • More about L128-4080CA3500001 Lumileds
    L128-4080CA3500001 Lumileds
    L128-4080CA3500001 is manufactured by Lumileds and is categorized in the General LEDs category. L128-4080CA3500001 is described as LUXEON 2835C 3V 4000K 80CRI. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumileds
    ---> General LEDs from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  General LEDs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V