SSP-LXS2442S16A Lumex Opto
  • More about SSP-LXS2442S16A Lumex Opto
    SSP-LXS2442S16A Lumex Opto
    SSP-LXS2442S16A is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the LED DOT Matrix and Cluster Display category. SSP-LXS2442S16A is described as LED 62MM SQR 16LED-CLUSTR SUPGRN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> LED DOT Matrix and Cluster Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED DOT Matrix and Cluster Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM