SSP-LB24USB24K10 Lumex Opto
  • More about SSP-LB24USB24K10 Lumex Opto
    SSP-LB24USB24K10 Lumex Opto
    SSP-LB24USB24K10 is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the COB LED Engines/Modules category. SSP-LB24USB24K10 is described as LIGHT BAR 24" BLU 24V 120DEG 10W. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> COB LED Engines/Modules from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  COB LED Engines/Modules
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM