SSL-LX3044SRD-12V Lumex Opto
  • More about SSL-LX3044SRD-12V Lumex Opto
    SSL-LX3044SRD-12V Lumex Opto
    SSL-LX3044SRD-12V is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the LED Discrete Indication category. SSL-LX3044SRD-12V is described as LED RED DIFF 3MM ROUND T/H. Perfect Parts is a supplier of LEDs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> LED Discrete Indication from all manufacturers
    ---> LEDs by sub category
  • More About  LED Discrete Indication
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR