SSF-LXH100GD-12V-01 Lumex Opto
  • More about SSF-LXH100GD-12V-01 Lumex Opto
    SSF-LXH100GD-12V-01 Lumex Opto
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> PCB Mount Indicators from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  PCB Mount Indicators
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM