LDT-M2806RI Lumex Opto
  • More about LDT-M2806RI Lumex Opto
    LDT-M2806RI Lumex Opto
    LDT-M2806RI is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. LDT-M2806RI is described as 0.28" THREE DIGIT SEVEN SEGMENT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE