LDD-SMHTM5604RISIT Lumex Opto
  • More about LDD-SMHTM5604RISIT Lumex Opto
    LDD-SMHTM5604RISIT Lumex Opto
    LDD-SMHTM5604RISIT is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the LED Character and Numeric Display category. LDD-SMHTM5604RISIT is described as 7SEG DISPLAY 2DIGIT RED 0.56" CA. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> LED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  LED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM