LCD-S401C52TR-49 Lumex Opto
  • More about LCD-S401C52TR-49 Lumex Opto
    LCD-S401C52TR-49 Lumex Opto
    LCD-S401C52TR-49 is manufactured by Lumex Opto and is categorized in the OLED Character and Numeric Display category. LCD-S401C52TR-49 is described as LCD 4 DIGIT 0.52" REFLECTIVE TN. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Lumex Opto
    ---> OLED Character and Numeric Display from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  OLED Character and Numeric Display
    Optoelectronics
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    View
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM